Sizin kuşakta şöyle bir beklenti var: “Bize gelecekten bir fotoğraf gösterin ve biz biraz rahatlayalım.” Öyle bir fotoğraf yok arkadaşlar, inşallah hiçbir zaman da olmaz.

Çünkü gelecekle alakalı bir şeylerin garanti olduğunu bilen kişi, kendini neredeyse hiç geliştirmez. Garanti olan, geleceği ile alakalı kesinlik söz konusu olan şeyler; gelişim ve çalışmayı durma noktasına getirir.

12 Kasım 1987’de Kırıkkale’de doğdu. Erciyes Üniversitesi Biyoloji bölümünü bitirdi. Üniversite yıllarında kişisel gelişim ve koçluk üzerine eğitimler almaya başladı.
Etkili İletişim, Sunum Teknikleri, Beden Dili, Liderlik, Profesyonel Öğrenci Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Hafıza Teknikleri, Hızlı Okuma gibi sertifikalı eğitim programlarını tamamladı.
İş hayatına özel bir eğitim kurumunda başladı. Çalıştığı ilk özel eğitim kurumundan 1,5 yıl sonra istifa edip, 17 Mart 2013 tarihinde Gri Koç Akademi’yi kurdu.
Türkiye’nin ilk ve toplamda 1,5 milyonu aşkın abonesi ile alanında en büyük YouTube kanalları olan Gri Koç YouTube, Gri Koç 11 YouTube, Gri Koç 10 YouTube, Gri Koç 9 YouTube ve Gri Koç Üni Tayfa’yı kurdu. 10.000 saati aşkın bireysel sınav koçluğu/danışmanlığı yaptı.
Türkiye genelinde 500’ü aşkın seminer/konferans verdi.
Türkiye’nin dijital destekli ilk sınav planlama defteri olan, 4 yılda 200 bin satış adedine ulaşan Gri Planlama Defteri’ni üretti.
Toplamda 2,5 milyonu aşkın öğrenciye ulaşan sınav kitaplarının danışmanlığını yaptı.
“Başarmak isteyen bütün öğrencilere’’ sloganıyla Griden Beyaza kitabını yazdı.
Şu anda ekip arkadaşları ile birlikte projelerine devam ediyor.
Kendisi evli ve 1 çocuk babasıdır.

Başak Mah. Ordu Cad. No:3 P.K. 34480 Başakşehir/İstanbul

Tel: 0 212 692 0 212  tanitim@ihu.edu.tr

Created by creatil.us